Čísla účtů na platby pro šk.rok 2017/2018:

Účet školného:
551 386 21/0100  - 500,- kč/měsíc   (od platby školného jsou osvobozeny děti předškolního věku a děti s odkladem školní docházky)

Účet klubu rodičů:
2400743937/2010  - 1300,- kč/rok

Žádáme rodiče, aby při vstupu do školky dbali zvýšené opatrnosti, protože prochází stavbou!                                                                  Děkujeme

Vážení rodiče,

zveme Vás na třídní schůzky rodičů, které se budou konat 5.9.2017 v 16:30 hod v jednotlivých třídách.

Prosíme rodiče, aby si zajistili hlídání dětí, schůzky proběhnou bez dětí.

- Vážení rodiče, od nového školního roku je změna plateb stravného, bližší informace naleznete v sekci stravování.

- Z důvodu zateplování budovy během letních prázdnin bude zahájení dalšího školního roku v pondělí 4. září 2017.
  Pohodové prázdniny přeje celý kolektiv MŠ Nejedlého.

V týdnu od 15.5-19.5.2017 z důvodu odjezdu přihlášených dětí na ŠvP odpadají všechny odpolední kroužky (sportík, ESS, broučci, flétna).
Provoz školky bude omezen, v provozu budou pouze 3 třídy - berušky, žabky, motýlci.

Děkujeme za pochopení.

Z důvodu větší spotřeby kapesníků (časté rýmy dětí), prosíme rodiče, aby donesli do školky 1x celé balení papírových kapesníčků.

Děkujeme.

BRAMBOROBRANÍ

Kdy: pondělí 26.9.2016

Kde: zahrada MŠ Nejedlého

Čas: od 15:30 hod.

Milí rodiče!

Potkáváme se v šatně a neznáme se?

Tímto vás srdečně zveme na vzájemné seznámení a přivítání prvních podzimních dní i nového školního roku.

Čeká nás společné opékání brambor či špekáčků, tvoření z přírodnin a další bramborové hry.

Od nás dostanete: Brambory na zdobení, párátka, hřebíček (koření)

S sebou si přineste: dekorační pomůcky (přírodniny,látku…. -  fantazii a originalitě se meze nekladou J, špekáček či klobásku na oheň,  pruty na opékání…

Těší se na vás kolektiv MŠ.

Co dítěti do MŠ:

Prosíme rodiče, aby na začátku školního roku dali dětem do školky:

OBLEČENÍ DO TŘÍDY:

* hrací kalhoty /zástěra, punčocháče

* tričko

* papuče ( uzavřené, na klínku )

* náhradní spodní prádlo a ponožky

* pyžamo ( pokud bude dítě spát )

OBLEČENÍ NA POBYT VENKU:

* tepláková souprava

* čepice ( kšiltovka, na zimu teplá )

* kombinéza